P.P.H.U. Meblopłyt PLUS

to istniejąca od 2001r. nowoczesna i dynamiczna firma w województwie świętokrzyskim, opierająca swą działalność na wieloletnim doświadczeniu w branży meblowej.

Zawsze byliśmy firmą o światowych standardach usług, dla której Klient jest w centrum zainteresowania i to właśnie On jest dla nas motywacją do dalszego rozwoju.

Krąg naszych Odbiorców obejmuje zarówno tych małych jak i tych największych z terenu południowej Polski , a ich grono stale się poszerza.
Szybkość działania i duża kompetencja naszych pracowników są atutem, który pozwala na zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.

Od początku swojej działalności stale powiększamy asortyment oferowanych wyrobów i usług zgodnie z aktualnymi trendami i bieżącymi wymogami rynku. Zapewniamy najwyższą jakość, konkurencyjny ceny, rabaty zarówno dla stałych jak i nowych klientów, którym szczególnie proponujemy korzystne warunków współpracy.

Z powodzeniem od wielu lat współpracujemy z tak znanymi firmami jak SWISS KRONO, SCHILSNER, JUAN czy BRW, dzięki czemu wyrobiliśmy sobie dobrą markę   i wypracowaliśmy opinię solidnego, sprawdzonego partnera biznesowego.

Oferujemy szeroka gamę materiałów do produkcji meblarskiej,  takich jak płyty wiórowe laminowane, blaty robocze i fronty meblowe wysokiej jakości, w szerokiej gamie kolorystycznej. Ponadto posiadamy bogaty asortyment płyt HDF, MDF, konstrukcyjno-budowlanych OSB, jak również obrzeży ABS i laminatów wykończeniowych.

Również w trosce o zaspokojenie potrzeb Klientów przygotowaliśmy dział akcesoriów meblowych.

Mając na szczególnej uwadze jak najlepszą obsługę Klientów, poprzez rozwój i informatyzację naszej firmy.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO MIŁEJ WSPÓŁPRACY!

Partnerzy

P.P.H.U. Meblopłyt PLUS
ul. Olszewskiego 6
tel. 41-367 59 43

© Meblopłyt PLUS

Projekt: kreatywni.studio